Opravy mobilních telefonů

Opravy mobilních telefonů všech značek – Jihlava

V rámci rozšíření našich služeb nově poskytujeme svým klientům i pozáruční opravy mobilních telefonů. S opravou elektronických zařízení máme mnohaleté zkušenosti a i u oprav mobilních telefonů nabízíme celou řadu kvalitních služeb.

Zaměřujeme se především na výměnu vadných konektorů (například micro USB konektor, jack konektor a další), ale naši technici dokážou opravit i celou řadu dalších problémů.

Nejčastější značky mobilních telefonů, které opravujeme:

Opravy mobilních telefonů provádíme i pro jiné značky jako například: Acer, Alcatel, Aligator, Lenovo, Motorola, Back Berry, Prestigio, Gigabyte, a mnoho dalších.

Opravy mobilních telefonů se snažíme provést co nejrychleji, pokud možno do druhého dne. Většinu běžných náhradních dílu máme k dispozici na skladě, takže se opravy zbytečně neprotahují.

Po dokončení opravy Vám okamžitě dáme vědět, že je mobilní telefon připraven k převzetí, popřípadě se domluvíme na dalším postupu.

Pokud máte se svým mobilním telefonem problém, neváhejte a kontaktujte nás na níže uvedeném telefonním čísle nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Objednat opravu online můžete v sekci Objednat opravu.

Cenu našich služeb najdete v sekci Ceník.

Ilustrační obrázek pro sekci Opravy mobilních telefonů

Napište nám