Opravy notebooků

Provádíme servis a opravy notebooků všech značek a stáří v Jihlavě a okolí.

Jako jedna z mála společností na trhu nabízíme servis a opravy notebooků a PC na základě opravy nebo výměny součástí a součástek. Naše opravy jsou proto výrazně levnější než od jiných společností, které opravy provádí způsobem výměny například celé základní desky.

Více o našich cenách zjistíte v sekci Ceník.

K opravám využíváme moderní technologii v podobě pájecí stanice ERSA. Nabízíme Vám několik možností řešení opravy notebooku.

Opravy notebooků – řešení:

  1. tzv. REFLOW BGA IC – jedná se o nejjednodušší a nejlevnější řešení, ovšem ve většině případech ho nedoporučujeme kvůli velké opakovatelnosti závady;
  2. tzv. REBALL BGA – tento typ opravy společně s úpravnou chladící soustavy je kvalitní a trvalý;
  3. řešením opravy je výměna vadného čipu za nový nebo výměna jiné součástky za novou;
  4. pokud ani jedno z těchto řešení nepomůže, už opravdu zbývá jen výměna celé základní desky.

V případě, že se notebook nepodaří opravit nebo se Vám nevyplatí varianta s výměnou celé základní desky, můžeme od Vás notebook vykoupit. Vaše data zazálohujeme a pokud si vyberete některý z námi nabízených repasovaných notebooků, tak Vám do něho data opět nahrajeme.

Některé jednodušší opravy jsme schopni provést na počkání, protože mnoho běžných náhradních dílů pro notebooky a další elektroniku máme na skladě, složitější opravy řešíme do 14 dnů.

Samozřejmostí je poskytovaná záruka na všechny opravy, které provádíme.

Pokud máte zájem o opravu Vašeho notebooku nebo PC, objednejte si opravu online v sekci Objednat opravu nebo nás kontaktujete na níže uvedeném telefonním čísle či prostřednictvím kontaktního formuláře.

Ilustrační fotografie notebooku pro Opravy notebooků

Napište nám