Obnova dat z SD karty

Obnova dat z SD karty a dalších paměťových karet (popřípadě Flash disku) – Jihlava a okolí.

Používáte ve svém zařízení (mobilním telefonu, fotoaparátu, kameře, mp3 přehrávači, a dalších) paměťovou kartu? Z nějakého důvodu jste o své fotky, videa, písničky a další soubory přišli? V tom případě Vám nabízíme službu Obnova dat z SD karty.

Jsme společnost, která se záchranou a obnovou dat zabývá již řadu let. Nabízíme Vám profesionální služby a velmi vysokou pravděpodobnost úspěšného zásahu.

Obnova dat je celkem snadno proveditelná i z dalších zařízení typu SD karty nebo Flash disku. Mezi takové patří:

  • SDHC,
  • SDXC,
  • microSDHC,
  • flash disk,
  • externí USB disk.

Obnova dat z SD karty – doporučení:

Pokud se Vám stalo, že je poškozená paměťová karta nebo data, dodržte naše dvě doporučení. Pokud se budete řídit těmito radami, existuje velmi vysoká pravděpodobnost, že pro Vás data získáme zpět.

  1. Paměťovou kartu dále nepoužívejte – je velmi důležité, aby jste paměťovou kartu nepoužívali. V  žádné případě na ní neukládejte další data (ať už fotky, videa nebo cokoliv dalšího). Každý další zápis snižuje šanci na obnovu původních dat.
  2. Nepokoušejte se data obnovit sami – existují programy, které Vám pomohou s obnovou dat, ale výsledek je velmi nejistý. Pokud se Vám obnova nepodaří, velmi se sníží pravděpodobnost, že se obnova dat z SD karty podaří.

Pokud máte zájem o naši službu Obnova dat z SD karty, nebo potřebujete pouze konzultaci, neváhejte nás kontaktovat na telefoním čísle nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Další spojení na nás získáte v sekci Kontakt.

O našich cenách více zjistíte z orientačního ceníku.

Napište nám