Technologie

V naší opravárenské dílně používáme profesionální techniku od německé firmy ERSA, která je jednou z nejvýznamnějších společností v oblasti pájení v elektronickém a elektrotechnickém průmyslu.

Opravářská stanice – IRPL550A plus

Tato stanice je uzpůsobena pro bezolovnatou technologii. IRPL550A plus je kombinací opravárenské stanice a osazovacího zařízení. Dále je také vybavena kamerovým systémem.

Tato stanice nabízí spoustu dalších možností jako například připojení k počítači přes USB nebo možnost velmi komfortně a v reálném čase měnit pájecí proces. Další výhodou, kterou nelze opomenout je počet nastavitelných parametrů. S pomocí těchto parametrů lze provádět již zmíněné bezolovnaté procesy.

Pájecí stanice – i-CON 2

Pájecí stanice i-CON 2 patří mezi nejoblíbenější ruční pájecí sestavu od společnosti ERSA. Využívá se hlavně na běžné opravy. Díky své konstrukci se hodí na pájení a odpájení nejrůznějších typů dílů a součástek. Další výhodou této stanice je možnost využití dvou pájedel a to nezávisle na sobě.

Opravářská staice IRPL550A plus a pájecí stanice i-CON 2 nám umožňují opravovat poškozené díly a součástky na vysoké úrovni a s velkou úspěšností.

Napište nám